MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI SERDAR SOYDAN VE TOROSLAR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI DR. ALİ ÖZ MTOSB'Yİ ZİYARET ETTİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI SERDAR SOYDAN VE TOROSLAR BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI DR. ALİ ÖZ MTOSB'Yİ ZİYARET ETTİ

12 Şubat 2024 Pazartesi 294 Gösterim
Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz, MTOSB'yi ziyaret etti. 
 
Mersin'de seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Soydan ve Öz, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek MTOSB Başkanı Sabri Tekli ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. MTOSB firmaları Teknopanel, Yılbor Boru, Teknik Masura ve Saltcam'ı ziyaret eden heyet, sanayi alanları ile ilgili MTOSB Başkanı Sabri Tekli'den bilgiler aldılar. 
 
 
MTOSB'nin giderek geliştiğini ifade eden MTOSB Başkanı SabriTekli, "MTOSB her geçen gün büyüyen, gelişen, üretim ve istihdam kapasitesini artıran bir yapıya sahiptir. Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi ile yeniliğe, lisesi, yüksekokulu ve kreşi ile eğitime, sürekli gelişen fabrikaları ile üretime, ihracata ve istihdama katkı sağlıyoruz. 4. Bölgemizin tahsislerini tamamladık ve 5. Bölgemizin çalışmalarına hız kazandırdık. Amacımız kentimizin büyümesine, kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlamaktır" dedi.
 
 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin