OSB YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OSB YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

11 Aralık 2023 Pazartesi 546 Gösterim

OSBÜK OSB Yıldızları Araştırması 2023 Ödül Töreni, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı ve OSBÜK Denetim Kurulu Üyesi Sabri Tekli, OSB başkanları ve sanayicilerin katıldığı törende, OSB sanayicilerine 11 farklı kategoride 116 plaket takdim edildi.

Gebze Bilişim Vadisi’nde Turkish Cargo ana sponsorluğunda gerçekleştirilen törenin açılışında konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, OSB’lerin Türk sanayisinin taşıyıcı kolonu haline geldiğinin altını çizerek tüm OSB sanayicilerini tebrik etti. 

Ödül töreni sonrası konuşan Sabri Tekli "Türkiyenin Sanayi gelişimi özellikle son yıllarda önemli bir ivme kazandı. Mersin ili ise bu gelişime katkı sağlayan illerin başında gelmekte. Her geçen gün farklı bir firmamızın sanayicimizin ödül aldığını görmek beni gururlandırıyor. ISO ilk 500'de yer alan 11 firmamızın ardından, ISO ikinci 500 listelerinde 10 firmamızın yer alması ve Türkiye'de yer alan tüm OSB'lerdeki firmalarımızın 2022 yılı rakamlarının değerlendirildiği OSB YILDIZLARI ödül töreninde 6 farklı MTOSB firmasının 10 farklı dalda listede yer alması Mersin Sanayisinin gelişimini gösteriyor. " ifadelerini kulandı.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin