Mersin Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Serdar Ateşalp ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri bölgemizi ziyaret etti. MTOSB idari hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya, MTOSB Başkanı Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Orgun, Denetim Kurulu Üyesi Mehmet Atilla, Mersin Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Dila Demirden, Haşim Baylan ve Tevfik Özbolat katılım sağladı.