ADANA OSB YÖNETİMİ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

ADANA OSB YÖNETİMİ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

16 Haziran 2023 Cuma 735 Gösterim

Adana Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ömer Kaya , Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara ve Nedim Büyükacar bölgemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Mersin Valisi ve MTOSB Müteşebbis Heyet Başkanı Ali Hamza Pehlivanı ziyaret eden heyet Adana OSB hakkında bilgiler paylaştılar. 

Mersin Model Fabrika ve Yenilik Merkezi ve Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Adana OSB Yönetimi verilen hizmetlerle ilgili yetkililerden bilgiler aldılar. 

MTOSB 1. Bölgede 34 Dönüm parsel üzerinde faaliyet gösteren ve yüksek otomasyon teknolojisine sahip üretim teknolojisi ile Oluklu Mukavva Kutu, Oluklu Mukavva Levha ve Tek yüzlü sargı ambalajı gibi üretimler yapan Ankutsan firmasını ziyaret eden Adana OSB yönetimi fabrika yetkililerinden bilgi aldılar. 

Gerçekleştirilen ziyaretlere, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Safvatullah Işık, Hasan Yıldırım, Zeynep Şemsi Aysalar, Denetim Kurulu Üyesi Mehmet Atilla  ile Bölge Müdürü Halil Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcısı Pınar Özal Kanık katılım sağladı. 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin