TİYATRO SANATÇISI METİN YILDIZ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

TİYATRO SANATÇISI METİN YILDIZ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

11 Ekim 2018 Perşembe 2252 Gösterim

Tiyatro sanatçısı Metin Yıldız, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ile söyleşi kapsamında bölgemizi ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli , Bölge Müdürümüz Halil YILMAZ ve Bölge Müdür Yardımcımız Pınar Özal Kanık'ın karşıladığı tiyatro oyuncusu Metin YILDIZ Bölge Müdürlüğümüz Konferans Salonunda öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. Birbirinden komik esprilerle öğrencilerin eğlenceli dakikalar yaşamasına sebep olan Metin Yıldız, "böylesine enerjik ve gözlerindeki ışığı görebildiğim öğrenci grubuyla birlikte olmaktan memnuniyet duydum" diye belirtti.

Söyleşide öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan YILDIZ  " 'Bu okul benim için ayrı bir yere sahip. Geçen yıl yine sizlerle bir araya geldik ve çok keyifli anlar yaşadık. Sordukları sorularla bir şeyler öğrenmeyi arzulayan bir öğrenci potansiyeli var. Bu gelecekte ülkemizi temsil edecek genç neslin umut verdiğini gösteriyor. Burada öğrencilerle bir araya gelerek mutlu anlar yaşadık"  ifadeleriyle öğrencilerimiz ile yeniden söyleşi gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Öğrencilerle gerçekleştirilen söyleşi öncesinde Özel Şişecam MEsleki ve Teknik anadolu Lisesi atölyelerini, laboratuvarlarını, bitki serasını ve yeni ilave okul binasını gezen Metin  Yıldız, okulumuz hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli'den bilgiler aldı. Göstermiş oldukları ilgi nedeniyle Yönetim Kurulu başkanımız Sabri Tekli'ye teşekkürlerini ifade eden Metin Yıldız, öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekildikten sonra bölgemizden ayrıldı.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin