MTOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI SABRİ TEKLİ AÇILIŞA KATILDI

MTOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI SABRİ TEKLİ AÇILIŞA KATILDI

24 Temmuz 2020 Cuma 808 Gösterim

Recep Elçin ve Adnan Elçin tarafından açılan Elçin Car Wash kısa sürede bayilik vermeyi amaçlıyor. İlk şubelerini İzmir Karşıyaka'da açtıklarını belirten Recep Elçin, "Mersin'den Taşucu'na kadar şubelerimizi açacağız. Bünyemizde oto yıkama, seramik kaplama, kuaför, detaylı temizlik gibi birçok hizmet vereceğiz" dedi.

Gerçekleştirilen açılışa MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı MTOSB Başkanı Sabri Tekli'nin yanı sıra, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Eski Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ve iş dünyasından birçok isim katıldı.

Açılışta konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, "Bugünlerde böyle bir açılış yaparak insanlara istihdam sağlayıp hareketlilik yarattığı için Elçin ailesine teşekkür ediyorum. Elçin ailesinin yeni yatırımlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bol kazançlar diliyorum" dedi.

Toroslar Belediyesi Eski Başkanı Hamit Tuna'da zor bir süreçte yatırım yapmanın önemli olduğuna dikkat çekerek, "Zor bir süreçten geçiyor dünya. Böyle zor bir süreçte böyle cesurca bir adım atmak önemli. Bu zincirin devamı olacak İnşallah. Yıllardır tanıştığımız arkadaşlarımızın bu yatırımı bölgeye kazandırmaları bizleri son derece mutlu ediyor" dedi.

Yeni iş kapılarının açılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten MTOSB Başkanı Tekli ise, "Elçin ailesini kutluyorum.. doğduğum, çocukluğumun geçtiği bu mahallede iş kapılarının açılması bizleri gururlandırıyor. Cengiz Topal çocuklarıyız; burada bir çok çocukluk arkadaşımı gördüm. Mahallemize böyle bir yatırım yapıldığı için gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu. 
 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin