ŞİŞECAM GRUBUNA BAĞLI FABRİKA YETKİLİLERİ ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

ŞİŞECAM GRUBUNA BAĞLI FABRİKA YETKİLİLERİ ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

29 Mayıs 2019 Çarşamba 2165 Gösterim

Şişecam Grubuna bağlı Fabrika yetkilileri Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Bölge Müdürü Halil Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Pınar Özal Kanık ve Özel Şişecam MTAL Okul Müdürü Hasan Gürbüz’ün karşıladığı heyette, Trakya Cam Fabrika Müdürü Güral Savaştürk, Soda Sanayi Fabrika Müdürü Barış Can, Kromsan Fabrika Müdürü Mehmet Güler, Trakyacam İnsan Kaynakları Müdürü Fuat Esin Kuru, İnsan Kaynakları Şefi Müge Bingüllü, Teknik Müdürü Erhan Sarıca, Soda Sanayi İnsan Kaynakları Müdürü Orkun Ergün, İdari İşler Şefi Doğan Cömert, İdari İşler Sorumlusu Coşkun Bulduklar ve Kromsan Mekanik Bakım Onarım Şefi Fatih Dökme yer aldılar.

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli’nin okul hakkında bilgi aktardığı heyet, Özel Şişecam Anadolu Meslek Lisesi laboratuvarlarını, atölyelerini ve serasını ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerden okul ve sportif başarıları ile ilgili bilgiler aldılar.

Karşılıklı destek ve işbirliği imkanlarının görüşüldüğü gezi sonrası, Trakya Cam, Soda Sanayi, Kromsan fabrikaları tarafından Okulumuz atölye ve laboratuvarlarında kullanılmak üzere öğrencilerin mesleki gelişimini arttırmak amacıyla çeşitli cihaz ve  makineler hibe edildi.

Mersin Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yaptıkları projeleri yakından inceleyen Fabrika yetkilileri  gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri esnasında gösterdiği ilgi sebebiyle Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli’ye teşekkür ettiler.

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin