MTOSB YÖNETİMİ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER'İ ZİYARET ETTİ

MTOSB YÖNETİMİ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER'İ ZİYARET ETTİ

18 Nisan 2019 Perşembe 1747 Gösterim
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetimi ve MTOSB Sanayicileri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu. Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarihi Taş binada  gerçekleşen ziyarete, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli'nin yanı sıra,  Yönetim Kurulu Üyeleri Kürşat Haddat,  Yılmaz Akyüz, Hasan Yıldırım Müteşebbis Heyet Üyesi Veysel Memiş, MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz, MTOSB Sanayicileri Akar Tülücü, Ali Gök, Fahrettin Aşut, Harun Elgin, Mehmet Atille, Özkan Altın, Semih Nane, Semih Onaylı ve Serhat Dövenci katılım sağladı. 
 
Ziyarette konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin kentin odak noktası olduğunu ve Mersin ilinin potansiyellerinin öne çıkması noktasında  Organize Sanayi Bölgesi'nin lokomotif bir rol üstleneceğine değindi. 
 
MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ise Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'e MTOSB Yönetim Kurulu üyeleri ve Sanayicileri adına hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra Organize Sanayi Bölgesi’nin halihazırdaki durumu ve genişleme çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 
 
Ziyaret, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve MTOSB Yönetim kurulu üyeleri arasında gerçekleşen sohbetin ardından sona erdi. 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin