BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZİTLİ KAMPÜSÜ  BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MEZİTLİ KAMPÜSÜ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

10 Ekim 2018 Çarşamba 3253 Gösterim

Bahçeşehir Koleji Mezitli Kampüsü Müdürü Nilgün Başkurt Güven, Kurumsal İletişim Yetkilisi Fatma Kartal Yüceloğlu ve Bahçeşehir Koleji öğrencileri bölgemizi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcımız Pınar Özal Kanık'ın karşıladığı Bahçeşehir Koleji Mezitli kampüsü yöneticileri ile Mtosb idari hizmet binasında görüşme gerçekleştirildi. 

Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bahçeşehir Kolejleri ile daha önceki dönemde gerçekleştirilen etkinliklerle temellenen kardeşlik bağlarına da değinen   Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli "Geleceğimizin teminatı çocuklarımız arasında dostluk ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek amacıyla, birlik ve beraberliğin sağlanması, işbirliği duygularının geliştirilmesi, sevgi dayanışma ve barış duygularının pekiştirilmesi ve sanayi modelinin çocuklara tanıtılması amacıyla bu tür buluşmalara önem verdiğini" belirtti.

Toplantı sonrası bölgemizde faaliyet gösteren Fritolay Gıda Sanayi firmamıza ziyarette bulunan Bahçeşehir Mezitli Kampüsü Müdürü Nilgün Başkurt Güven, Kurumsal İletişim Yetkilisi Fatma Kartal Yüceloğlu ve Bahçeşehir Koleji öğrencilerine Fabrikanın işleyişi ve ürünlerin üretim süreci anlatıldı.

Ziyartten duyduğu memnunyete dile getiren Bahçeşehir Koleji Mezitli Kampüsü Müdürü Nilgün Başkurt Güven Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli ve Fritolay firması yetkililerine teşekkürlerini ifade ederek bölgemizden ayrıldılar. 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin