2022 YILI EYLÜL AYI MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2022 YILI EYLÜL AYI MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

16 Eylül 2022 Cuma 277 Gösterim
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan başkanlığında, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Müteşebbis Heyet Eylül ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Müteşebbis Heyet Toplantı Salonu'nda Vali Pehlivan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya;  MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Temsilcisi Murat Tasgül, MTOSB Yönetim Kurulu Başkabn Vekili Veysel Memiş, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Kürşad Haddat, Safvatullah Işık, Halit Altun, Denetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Akyüz, Hasan Yıldırım ve Müteşebbis Heyet Üyeleri Turgay Altuntaş ve Halil Demirkol katıldı.

OSB'nin mevcut durumu, devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verilen toplantıda geleceğe yönelik atılması planlanan adımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda daha sonra gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin