Tataristan Cumhuriyeti Nizhnekamsk Belediye Başkan Yardımcıları Bölgemizi Ziyaret Etti

Tataristan Cumhuriyeti Nizhnekamsk Belediye Başkan Yardımcıları Bölgemizi Ziyaret Etti

19/07/2018 1492 Gösterim

Ziyarete MTOSB’den Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyemiz Halit Altun, Bölge Müdür Yardımcılarımız Pınar Özal Kanık ve Hasan Çay katılım sağladılar.

Mersin ve Nizhnekamsk şehirleri arasındaki kardeşlik ilişkilerini geliştirmek ve yatırım fırsatlarını değerlendirmek maksadıyla gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli bölgemiz hakkında Tataristan Cumhuriyeti heyetine bilgiler verdi. Heyet, Bölgemize ait tanıtım filminin izletilmesinin ardından Organize Sanayi Bölge Cami ve Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Yaklaşık 35 dönüm arazi üzerinde sandviç panel ile çatı panel sistemleri üzerine üretim yapan ve her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde yer alan Teknopanel A.Ş'ni ziyaret eden heyete, Teknopanel Üretim Müdürü Serdar Şen üretim ve işletme hakkınd bilgi verdi. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirten Nizhnekamsk Belediye Başkan Yardımcıları Radmir Beliayev ve Lenar Ahmetov, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli’ye göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin