MTOSB 2022 YILI HAZİRAN AYI MÜ,TEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MTOSB 2022 YILI HAZİRAN AYI MÜ,TEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

11 Haziran 2022 Cumartesi 1134 Gösterim

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Müteşebbis Heyet Haziran ayı toplantısı Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirildi. 

MTOSB idari hizmet binası önünde MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve müteşebbis heyet üyeleri tarafından karşılanan Vali Ali Hamza Pehlivan, idari hizmet binasını gezerek Başkan Tekli’den bilgiler aldı.

Vali Ali Hamza Pehlivan daha sonra MTOSB Müteşebbis Heyet toplantısına başkanlık etti. Toplantıya; MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan,  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Temsilcisi Murat Tasgül, MTOSB Başkan Vekili Veysel Memiş, MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Kürşat Haddat, Halit Altun, Denetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Akyüz, Hasan Yılıdırım, Müteşebbis Heyet Üyeleri Turgay Altuntaş ve Halil Demirkol, Bölge Müdürü Halil Yılmaz katılım sağladı. 

OSB'nin mevcut durumu, devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi verilen toplantıda geleceğe yönelik atılması planlanan adımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantı sonrasında Vali Ali Hamza Pehlivan MTOSB Müteşebbis Heyeti ve MTOSB personeli ile fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin