TOROS KOLEJİ 1980 YILI MEZUNLARI MTOSB'Yİ ZİYARET ETTİ

TOROS KOLEJİ 1980 YILI MEZUNLARI MTOSB'Yİ ZİYARET ETTİ

1 Nisan 2022 Cuma 635 Gösterim

Toros Koleji 1980 yılı mezunları Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek Başkan Sabri Tekli ile bir araya geldi.

Ziyarete  Ayşegül Tavman, Fercan Ertürk, Veli Köşe, Hilmi Baldil, Zeynep Yılmaz, Sultan Çetin, Demet Akyüz, Seden Sak katıldı. Öncelikli olarak Model Fabrika ve Yenilik Merkezi'ni ziyaret eden Toros Koleji mezunları, ardından Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenciler ile bir araya geldi. Okulun eğitim sistemi ile ilgili Sabri Tekli'den bilgiler alan heyet, öğrencilere başarılar diledi.

Model Fabrika ve Yenilik Merkezi'nin faaliyetleri ile ilgili Toros Koleji mezunlarına bilgi veren MTOSB Başkanı Sabri Tekli, "Model Fabrika ve Yenilik Merkezi'miz fabrikalarımıza eğitim vermeye ve bu fabrikaların verimliliğini artırma odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Her geçen gün sistemimiz oturuyor. Şuanda onlarca firmaya eğitim veriyoruz" dedi. Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin eğitim sistemi ile ilgili de Toros Koleji mezunlarına bilgi veren Başkan Tekli, "Okulumuz oldukça başarılı öğrencilerle dolu tam donanımlı bir okul. Eğitimi çok önemsiyoruz. Burada okuyan öğrencilerimiz mezun olduklarında fabrikalarda kolaylıkla kendilerine iş bulabiliyorlar. Eğitimlerini buna göre alıyorlar" dedi.

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin