Berdan Civata - Türkiye Kalite Derneği ile Ulusal Kalite Hareketi Bildirgesi İmzaladı

Berdan Civata - Türkiye Kalite Derneği ile Ulusal Kalite Hareketi Bildirgesi İmzaladı

06/08/2018 94 Gösterim

Bölgemizde standart ve özel civata, somun, saplama ve ankraj gibi her çeşit ve kalitedeki bağlantı elemanları üretimi üzerine faaliyet gösteren Berdan Civata San. A.Ş. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) ile Ulusal Kalite Hareketi Bildirgesi imzaladı. MTOSB Konferans Salonunda düzenlenen imza protokolüne Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Berdan Civata San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi, Berdan Civata San. A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Şemsi Aysalar, Berdan Civata San. A.Ş. Üretimden sorumlu Eşbaşkanı ve Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Leyla Çensi, Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz ve Kalder Derneği Genel Koordinatörü Tuğrul Fadıllıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda sanayicimiz ve Berdan Civata San A.Ş. çalışanları katılım sağladı.

İmza töreni öncesi konuşma yapan Berdan Civata San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi şirketlerin kalite standartlarını yakalaması gerekliliğinden bahsederek ISO, TSE, ANSI, DIN, ASTM normları, CE Belgesi ve TUCSA MARK, AD 2000 W , ISO EN 14399 , ISO EN 17025, ISO EN 14399 - 10 HRC belgelerine sahip olmanın Berdan Cıvata açısından dünya çapında bilinirliği arttırdığını ve bağlantı elemanları alanında tercih edilen bir firma noktasına taşıdığına vurgu yaparak, Berdan Civata’nın kaliteye verdiği önemin sonucu olan Türkak’tan Akredite edilmiş Test Laboratuvarı ile firmalarının, uluslararası alanda önemli bir yer kazandığının altını çizdi.

Berdan Civata San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi’nin yaptığı konuşmanın ardından Berdan Civata San. A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Şemsi Aysalar ve KALDER Derneği Genel Koordinatörü Tuğrul Fadıllıoğlu kalite yönetimine ilişkin eğitim faaliyetleri ve kalite geliştirmenin sürekli olmasına değinerek konuşmalarını tamamladılar.

Toplantı; Berdan Civata San. A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Şemsi Aysalar ve KALDER Derneği Genel Koordinatörü Tuğrul Fadıllıoğlu’nun “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi”ni imzalamasının ardından sona erdi.

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin