MODEL FABRİKA EĞİTİM MODELLEMESİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

MODEL FABRİKA EĞİTİM MODELLEMESİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

8 Mayıs 2020 Cuma 1090 Gösterim

Sanayi Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü himayelerinde; Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ve UNDP tarafından yürütülmekte olan Model Fabrika projesinin kurulumu ve eğitim modellemesi için sözleşmeler imzalandı.

 

İmza töreni öncesi konuşan MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, sanayicilerin üretim süreçlerinde var olan verimliliklerinin arttırılmasına katkı sağlayacak, aynı zamanda girdi ve üretim maliyetlerinin düşürülmesine 'öğren uygula modeli' ile destek vermek amacıyla hayata geçirdikleri model fabrikayla, Mersin sanayicilerini ticaret hayatında bir adım öne geçirmeyi hedeflediklerini söyledi. Projenin tüm Mersinli sanayicilerine hayırlı olmasını dileyen Kızıltan, böyle bir projede yer almaktan gurur duyduklarını ifade etti.

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ise, desteklerinden dolayı Başkan Kızıltan’a teşekkür etti. Birlik ve beraberliğin gücünü bu tür projelerde fazlasıyla hissettiklerinden bahseden Tekli; “Tüm Mersinli sanayicilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

 

MTSO’da gerçekleşen imza törenine; MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan  ile MTOSB Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Haddat, MTSO Meclis Üyesi İsmet Sökün, MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcısı Pınar Özal Kanık katıldı.

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin