2020 YILI ŞUBAT AYI MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2020 YILI ŞUBAT AYI MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2 Mart 2020 Pazartesi 1244 Gösterim

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Müteşebbis Heyet Şubat Ayı olağan toplantısı Ali İhsan SU başkanlığında gerçekleştirildi.

MTSOB İdari binasında gerçekleştirilen toplantıya Vali Ali İhsan SU'nun yanı sıra; MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Mersin Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Temsilcisi Murat Tasgül, Mesiad Temsilcisi Safvatullah Işık, MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Kahveci, M. Kürşat Haddat, Halit Altun, Veysel Memiş, MTOSB Denetim Kurulu Üyeleri Hasan Yıldırım, Yılmaz Akyüz ve Müteşebbis Heyet Üyesi Turgay Altuntaş katılım sağladılar. Toplantıya misafir olarak Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hamit İzol da katılım sağladı. 

MTOSB idari hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda, Ocak ve Şubat ayları içerisinde alınan Yönetim Kurulu kararları gözden geçirildi ve gündem maddeleri görüşülerek, karara bağlandı.

Gerçekleştirilen toplantı sonrasında, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Vali Ali İhsan Su, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol; 1-4 Nisan tarihlerinde Amerika'nın California Eyaletinde gerçekleştirilecek olan First Robotics Competition etkinliğine katılım sağlayacak olan R3D3 takımınının çalışmalarını yerinde incelediler. 

 

 

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin