MODEL FABRİKA VE YENİLİK MERKEZİ YAPIM İŞLERİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

MODEL FABRİKA VE YENİLİK MERKEZİ YAPIM İŞLERİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

25 Aralık 2019 Çarşamba 3871 Gösterim

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile UNDP’nin koordinasyonu, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında projelendirilen Model Fabrika (Uygulama Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm) ve İnovasyon Merkezi’nin yapım işlerine ait sözleşme, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve Yüklenici firma olan Özaltın İnşaat Ağaç İşleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’nin, Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Altın’ın katılımları ile imzalandı.

MTOSB İdari hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve Yüklenici firma Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Altın’ın yanı sıra; MTOSB Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Çay, Fen ve İmar İşleri Şube Müdürü Metin Tek, İnşaat Mühendisleri  Cem Genç, Nadir Yılmaz ve Yapı Denetim Personeli Erhan Kaytancı katılım sağladı.

Sözleşmenin imzası sonrasında açıklama yapan MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ‘Türkiye’de üçüncüsü olacak Model Fabrika ve Yenilik Merkezi’ni Mersin’e kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, UNDP ile birlikte Mersin Ticaret ve Sanayi Odamızın ortaklığında Mersin’e kazandırdığımız Model Fabrika ve Yenilik merkezinin yapım işlerine ait olan sözleşmeyi imzaladık. Şimdi önümüzde 180 gün gibi kısa bir süreç var. Bu süreç içerisinde merkezlerimize ait yapım işlerini tamamlayarak Mersin’e ve Sanayicimize bir hizmeti daha sunmayı hedefliyoruz. Firmalarımızın rekabetçi gücüne ve verimliliklerine katkı sağlayacak Model Fabrika ve İnovasyon süreçlerine değer katacak Yenilik merkezimizin bir an önce hayata geçmesini önemsiyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin