OSBÜK YÖNETİMİ KONYA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

OSBÜK YÖNETİMİ KONYA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

16 Aralık 2019 Pazartesi 1238 Gösterim

OSBÜK Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü başkanlığında ortak bir toplantı yaptı. Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplantıda OSBÜK’ün son dönemde yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ilgili istişareler gerçekleştirildi.

Toplantıya OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Bekir Sütcü, Seyit Ardıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Nursaçan, Erdim Noyan, Ali İhsan Özdoğan, Ali Bahar, Günay Güneş,  Mustafa Türker, Salih Esen, Denetim Kurulu Üyeleri Ömer Ünsal, Sabri Tekli, Yüksek Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Ceylan, Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri Hakkı Attaroğlu, Mustafa Yağlı, Onur Ramazan Acar, Metin Saraç, Zülfü Altıntaş, Türker Ateş, Selçuk İskender, Orhan Aydın, Erol Ayhan Tosyalı, Selim Us, Murat Urkuç, OSBÜK Bölge Müdürleri Komisyon Başkanı Vahit Türkyılmaz ile OSBÜK Genel Sekreter Vekili Serkan Ata katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Konya OSB ve OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, OSBÜK’ün mottosunun sürdürülebilir sanayi üretimi olduğunu, OSBÜK olarak tüm çalışmalarının merkezine bunu koyduklarını söyledi. Konuşmasında organize sanayi bölgelerinin Türkiye’nin İtalya ile Çin arasındaki en büyük sanayi ülkelerinden birisi olmasına büyük katkı verdiğini, ancak Türkiye’nin önünde alınacak daha çok yol olduğunu ifade eden Kütükcü, “Hepimiz aynı havayı soluyor, aynı topraklarda alın teri dökerek çalışıyor, üretiyoruz. Onun için OSBÜK olarak ortak akıl geliştirmeyi ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vermeyi çok önemsiyoruz. Toplantımıza katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize ve yüksek koordinasyon kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. OSBÜK artık, Türkiye’nin tamamını temsil eden, daha güçlü ve kapsayıcı bir kurum haline geldi” dedi.

Konya OSB Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen toplantı sonrasında,  MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli'nin de yer aldığı OSBÜK Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri, Konya OSB’deki Konya Bilim Merkezi, İçme Suyu ve Atık Su Arıtma Tesisleri, Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fidanlık Alanı, Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi‘ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin