NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

21 Kasım 2019 Perşembe 2940 Gösterim

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Berat Günçiçek, NarkoRehber Polis Memurları Fikret Özlü, Beyhan Alvuroğlu bölgemizi ziyaret etti. MTSOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli'nin yanı sıra MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz'ın karşıladığı heyet MTOSB idari hizmet binasında gerçekleştirilen toplantı sonrasında Özel Şişecam Mesleki ve Teknik anadolu Lisesi öğretmenlerine yönelik Narkotik suçlarla Mücadeleye yönelik bilgilendirme semineri gerçekleştirdi. 

MTOSB Konferans Salonunda, Madde bağımlılığı kullanımı ve etkileri, Narkotik Maddelerin sınıflandırılması, çeşitleri ve Narkotik suçlarla ilgili yasal durum hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda öğretmenlerinde soruları yanıtlandı. Toplantıda, Belçika kurdu cinsi narkotik köpeğinin Konferans Salonu içerisine saklanan narkotik maddeyi saniyeler içerisinde bulması ile madde tacirlerine göz açtırmayacağını bir kez daha kanıtlayan Kanas adlı narkotik köpeği, öğretmenlerden alkış aldı. 

Göreve geldiği 2012 yılından bu yana Mersin'de çok etkili narkotik suçla mücadele sergileyen şube'nin Müdürü Sayın Berat Günçiçek'e teşekkürlerini sunan Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli "Öğrencilerimiz, Bölgemiz ve kentimiz sizlerle daha çok güvende. Sağladığınız huzur sayesinde,  bizlerde üretime ve öğrencilerimize yönelik vereceğimiz eğitim ve öğretime odaklanıyoruz. 2017 ve 2018 yıllarında aldığınız başarılar sebebiyle tebrik ediyor, sağladığınız huzur ve güven ortamı dolayısiyle şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin