MERSİN VALİ YARDIMCISI VE SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE KOMUTANI ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

MERSİN VALİ YARDIMCISI VE SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE KOMUTANI ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

15 Kasım 2019 Cuma 1740 Gösterim

Mersin Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı SG. KD. ALB. Oğuz Bavbek ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özgenç Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. 

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli’nin okul hakkında bilgi aktardığı heyet, Özel Şişecam Anadolu Meslek Lisesi laboratuvarlarını, atölyelerini  ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerden okul ve sportif başarıları ile ilgili bilgiler aldılar.

Ekim Ayında Ulusal çapta düzenlenen FIRST ROBOTIC COMPETITION OFF SEASON MERSİN yarışmasında Özel Şişecam Anadolu Meslek Lisesi'ni ve ilimizi temsil eden R3D3 takımı öğrencileri ile de bir araya gelen Mersin Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı SG. KD. ALB. Oğuz Bavbek, öğrencilerin robotu nasıl inşa ettikleri ve yarışmada yaşadıkları hakkında öğrencilerden bilgi aldılar. Öğrencilerin yaratıcılıkları ve öğrenme azimleri sebebiyle tebriklerini ileten Mersin Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Oğuz Bavbek vc AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özgenç gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri esnasında gösterdiği ilgi sebebiyle Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli’ye teşekkür ettiler.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin