MTSO YÖNETİMİ, MTOSB YENİ YÖNETİM KURULU'NU ZİYARET ETTİ.

MTSO YÖNETİMİ, MTOSB YENİ YÖNETİM KURULU'NU ZİYARET ETTİ.

25 Haziran 2019 Salı 1437 Gösterim

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve Meclis Başkanı Hamit İzol başkanlığındaki MTSO Heyeti, 14. Olağan Genel Kurulu sonrası yapılan ilk Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağladılar. 

Toplantıda konuşan MTOSB Başkanı Sabri Tekli, “OSB, şeffaf bir yönetimin çıktısıdır. Burada her şey şeffaf ve açık olarak yürüyor. Bize duyulan güveni sarsmadan hizmet etme gayretindeyiz. Ziyaretiniz ve ilginiz için tekrar teşekkür ederim” dedi. MTOSB tarafından düzenlenen Eğitim Şenliği’ni de hatırlatan MTOSB Yönetim Kurulu BaşkanıTekli, tüm MTSO Meclis Üyelerinin çocuklarını şenliğe davet etti. 

Her ne kadar yeni seçim yapılsa da bir önceki dönemde görev alan ekibin tecrüberiyle yola devam ettiğini belirten Başkan Kızıltan, “Sanayicilerimizin size güven duyup, tekrar desteklemesini takdir ettim. Çalışmalarınızı yıllardır takip ediyor ve tebrik ediyorum. 8 firmanızın İSO ilk 500’e girmesi hepimiz için gurur kaynağı. OSB'nin firmalara sağladığı bu iyi şartları firmalarımız iyi değerlendirip Mersin'in sesini Türkiye'ye duyurdu. Hepimiz el ele vererek çok daha büyük sanayi kuruluşlarının oluşmasını sağlayacağız” dedi. 

Meclis Başkanı Hamit İzol ise şunları söyledi: 

“Yönetiminizin deneyimi tartışılmaz. Başarılarınız artarak yükselmeli. Hayırlı uğurlu olsun. Biz yıllardır beraberiz. Bundan sonra da arkanızda durup başarılarınızla duymaya da devam edeceğiz.”

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin