ÜNLÜ SANATÇI SERMİYAN MİDYAT BÖLGEMİZ ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

ÜNLÜ SANATÇI SERMİYAN MİDYAT BÖLGEMİZ ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

27 Mart 2019 Çarşamba 1767 Gösterim

Tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan ve ekranların sevilen yüzü olan ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ederek, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Halit Altun, Hasan Yıldırım, Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcımız Hasan Çay'ın karşıladığı oyuncu Sermiyan Midyat, MTOSB Konferans Salonunda öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. Birbirinden kaliteli esprilerle öğrencilerin eğlenceli dakikalar yaşamasına sebep olan Sermiyan Midyat  "Gösterilen yoğun ilgi karşısında çok mutlu olduğunu, kendisi için heyecanlı bir deneyim olduğunu" belirten ünlü sanatçı "Enerjisi yüksek ve sorduğu sorularla eğitim kalitesini ortaya koyan öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti" belirtti.

Öğrencilerle gerçekleştirilen söyleşi öncesinde Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret eden Sermiyan Midyat, MTOSB hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli'den bilgiler aldı. Göstermiş oldukları ilgi nedeniyle Yönetim Kurulu başkanımız Sabri Tekli'ye teşekkürlerini ifade eden Sermiyan Midyat, öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekildikten sonra bölgemizden ayrıldı.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin