MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

22 Ocak 2019 Salı 1780 Gösterim

MTOSB VE MESİAD YATIRIMLARI KONUŞTU

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki MESİAD Heyeti, MTSOB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli'yi ziyaret ederek, yapılan yatırımlar ve işbirliğini masaya yatırdılar. Ayrıca MESİAD, 12. Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’ne katkı ve katılımlarından dolayı MTOSB Yönetimine teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli'nin MTOSB idari hizmet binasında MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin'i karşıladığı ziyarete; MESİAD OSB'lerden sorumlu Konsey Başkanı ve MTOSB Müteşebbis Heyet Üyesi Safvatullah Işık, MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz, MESİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Polat katılm sağladı. MESİAD Yönetim KuruluBaşkanı Hasan Engin, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli'yi ziyaret ederek, yapılan yatırımlar ve işbirliği olanaklarını masaya yatırdılar. Ayrıca , 12. MESİAD Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’ne katkı ve katılımlarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli'ye teşekkürlerini ifade ettiler.

MESİAD, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen MTOSB Genişleme Alanı 3. Organize Sanayi Bölgesi yatırımcı firma tahsisinden dolayı tebriklerini ve Mersin'e kazandırılan bu değerli çalışmadan ötürü teşekkürlerini iletti.

 

“YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ TEKLİ’YE TEŞEKKÜR”

MESİAD Başkanı Engin; “Son zamanlarda gelişen sanayimize, MTSOB’nin özverili çalışması büyük katkı sağlamıştır. Sanayicilerimizin ve yatırımcılarımızın sorunları ile yakından ilgilenen MTSOB yönetiminin emeklerinin karşılığını aldığını görmek bizleri mutlu etmektedir. Gerek sanayi alanındaki üretimler, gerekse de yeni dönemde bölgede yapılan sağlık yatırımları, ürün çeşitliliğimizi arttırmıştır.  Ayrıca MESİAD 12. Yılın İş İnsanları Ödül Törenine katkılarından dolayı MTSOB Yönetimi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

“MERSİN EKONOMİSİ, ÜLKEMİZE KATMA DEĞER SUNMAYA DEVAM EDİYOR”

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanımı Sabri Tekli ise; “Mersin'in ticaret hacmini üst seviyelere taşımak; daha fazla üretim ve istihdam oluşturmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Sanayicilerimizin ve sanayi yatırımlarımızın artması için çalışmaya devam edeceğiz. Her geçen gün büyüyen Mersin ekonomisi, ülkemize katma değer sunmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Başkan Tekli konuklarına yatırımlar hakkında geniş bilgiler aktardı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetin ardından ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin