OSBÜK'DEN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ZİYARETİ

OSBÜK'DEN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ZİYARETİ

18 Ocak 2019 Cuma 1304 Gösterim

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu (OSBÜK) Yönetimi Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti. Ziyarete, OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı ve OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Tekli'nin yanı sıra; OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Sütçü, Tahir Nursaçan, Hakkı Attaroğlu, Adem Ceylan, Ömer Ünsal, Mustafa Yağlı, OSBÜK Genel Sekreteri Serkan Ata ve OSBÜK Bölge Müdürleri Komisyon Başkanı Vahit Türkyılmaz Katılım sağladı.

OSBÜK heyetinin Meclisteki ilk durağı TBMM Meclis Başkanı oldu. OSBÜK Yönetimi, TBMM Meclis Başkanı Mustafa Elitaşı ziyaret ederek, Organize Sanayi Bölgelerin sorunları ve beklentileri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. 

OSBÜK Yönetimi, TBMM Meclis Başkanı Mustafa Elitaş ziyareti sonrasında, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve Konya Milletvekili Tahir Akyürek'e ziyarette bulundular. Sayın Akyürek'e Organize Sanayi Bölgelerin sorunları ve beklentilerini dile getiren OSBÜK heyeti, OSB'lerin sorunları ve beklentileri ile yakından ilgilenen TBMM Meclis Başkanı Mustafa Elitaş ve Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve Konya Milletvekili Tahir Akyürek'e teşekkürlerini ifade ederek toplantıyı tamamladılar.

 

 

Vizyon ve Misyonu Üreten ve Eğiten Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

İletişime Geçin