MORSKUD GENEL KURULU SONRASINDA BELİRLENEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİYİ ZİYARET ETTİ.

MORSKUD GENEL KURULU SONRASINDA BELİRLENEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİYİ ZİYARET ETTİ.

10.01.2018 Tarihinde gerçekleştirilen Mersin Tarsus Organize Sanayi Kullanıcıları Derneği (MORSKUD) Genel Kurulunda seçilen, MORSKUD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet BARAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfun Dövenci, Kasım TOPUZ ve Alpay SEYHAN Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ'yi ziyaret etti. 

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Halit ALTUN, Hasan YILDIRIM, Yılmaz AKYÜZ ve Bölge Müdürümüz Halil YILMAZ'ın karşıladığı MORSKUD Yönetimi ile gerçekleştirilen toplantı, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü İdari Binasında gerçekleştirildi. 

Sanayicimizin sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümleri noktasında MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte büyük bir gayretle çalıştıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ "MORSKUD'un Mersin ve ülkemiz sanayisinin sorunlarına çözüm arayan bir yer olduğunu ve MORSKUD Yönetiminin bunun bilinci ile tüm gayretiyle çalışacaklarına inancının tam olduğunu belirterek, MORSKUD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet BARAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfun Dövenci, Kasım TOPUZ ve Alpay SEYHAN'ı tebrik etti ve yeni görevlerinde başarılar diledi.