OSBÜK YÖNETİM KURULU, MERSİN'DE PROTOKOL ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

OSBÜK YÖNETİM KURULU, MERSİN'DE PROTOKOL ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirilecek, Organize Sanayi Bölgeleri Akdeniz Bölge Toplantısı öncesi  Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu Yönetimi Mersin ilinde ziyaretlerde bulundu. Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Osbük Yönetim Kurulu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ ve Osbük yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ziyaretlerde OSB’ler arası işbirliği ve dayanışmayı sağlamak ve aynı zamanda OSB’lerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışmalar yapılması hakkında konuşuldu.

Organize Sanayi Bölgeleri Akdeniz Bölge toplantısı öncesi gerçekleştirilen ziyaretler çerçevesinde Mersin Valisi Ali İhsan SU, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Aydın  ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin AŞUT, Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından makamlarında ziyaret edildi. 

Mersin'de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Mersin Valisi Ali İhsan SU, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdullah Yılmaz  ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin AŞUT’a, Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sabri TEKLİ teşekkürlerini ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerin ardından Organize Sanayi Bölgeleri Akdeniz Bölge Toplantısını gerçekleştirmek üzere ziyaretleri tamamladılar.