TİYATRO SANATÇISI METİN YILDIZ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

TİYATRO SANATÇISI METİN YILDIZ BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Tiyatro sanatçısı Metin Yıldız, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ile söyleşi kapsamında bölgemizi ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli , Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammed Kürşat HADDAT,  ve  Bölge Müdürümüz Halil YILMAZ'ın karşıladığı tiyatro oyuncusu Metin YILDIZ Bölge Müdürlüğümüz Konferans Salonunda öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşide öğrencilerimizin sorularını yanıtlayan YILDIZ  " 'Bu okul benim için ayrı bir yere sahip. Geçen yıl yine sizlerle bir araya geldik ve çok keyifli anlar yaşadık. Sordukları sorularla bir şeyler öğrenmeyi arzulayan bir öğrenci potansiyeli var. Bu gelecekte ülkemizi temsil edecek genç neslin umut verdiğini gösteriyor. Burada öğrencilerle bir araya gelerek mutlu anlar yaşadık"  ifadeleriyle Öğrencilerimiz ile yeniden söyleşi gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Önümüzdeki aylarda MTOSB Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine özel gösteri yapacağının sözünü veren Metin Yıldız, öğrenciler ile fotoğraf çekildikten sonra kurumumuzdan ayrıldı.