ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ DOĞU ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI ÖNCESİ OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ DOĞU ANADOLU BÖLGE TOPLANTISI ÖNCESİ OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

Organize Sanayi Bölgeleri Doğu Anadolu Bölge toplantısı öncesi  Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu Yönetimi Elazığ ilinde ziyaretlerde bulundu. Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Osbük Yönetim Kurulu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ ve Osbük yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ziyaretlerde OSB’ler arası işbirliği ve dayanışmayı sağlamak ve aynı zamanda OSB’lerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışmalar yapılması hakkında konuşuldu. 

Organize Sanayi Bölgeleri Doğu Anadolu Bölge toplantısı öncesi gerçekleştirilen ziyaretler çerçevesinde Elazığ Valisi Çetin Oktay YILDIRIM, Elazığ Belediyesi Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris ALAN, Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından makamlarında ziyaret edildi. 

Sivas'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Elazığ Valisi Çetin Oktay YILDIRIM, Elazığ Belediyesi Başkanı Mücahit YANILMAZ ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris ALAN'a, Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sabri TEKLİ teşekkürlerini ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerin ardından Organize Sanayi Bölgeleri Doğu Anadolu Bölge toplantısı'nin gerçekleştirileceği alana hareket ettiler.