MESLEKİ EĞİTİM ZİRVESİ ÖNCESİ OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ZİYARETLERDE BULUNULDU.

MESLEKİ EĞİTİM ZİRVESİ ÖNCESİ OSBÜK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ZİYARETLERDE BULUNULDU.

III. OSB Mesleki Teknik Eğitim Zirvesi öncesi Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından Sivas ilinde ziyaretlerde bulunuldu. Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Osbük Yönetim Kurulu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ ve Osbük yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ziyaretlerde Mesleki eğitim ve Organize Sanayi Bölgelerinin gelişimleri hakkında konuşuldu. 

III. OSB Mesleki Teknik Eğitim Zirvesi öncesi gerçekleştirilen ziyaretler çerçevesinde Sivas Belediyesi Başkanı Sami AYDIN ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman YILDIRIM, Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından makamlarında ziyaret edildi. 

Sivas'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Sivas Belediyesi Başkanı Sami AYDIN ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman YILDIRIM'a Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sabri TEKLİ teşekkürlerini ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerin ardından III. OSB Mesleki Teknik Eğitim Zirvesi'nin gerçekleştirileceği alana hareket ettiler.