YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİ KAYSERİ OSB'YE ZİYARETTE BULUNDU.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİ KAYSERİ OSB'YE ZİYARETTE BULUNDU.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir NURSAÇAN’ı makamında ziyaret etti.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir NURSAÇAN ve Bölge Müdürü Ali YAPRAK’ın karşıladığı Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ,  Özel Kayseri OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dersliklerini ve atölyelerini gezerek  öğretmenlerden ve Kayseri OSB yönetiminden okul ile ilgili bilgiler aldı. Organize Sanayi Bölgelerinde açılan mesleki ve teknik Anadolu liselerinin önemine değinen TEKLİ “‘Hayatın her alanında eğitimin önemi çok büyük. Bizler de ülkesine sevdalı, çalışmayı seven ve iyi eğitilmiş bireyler yetiştirmek için bölgelerimizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu liselerinde ki eğitim sistemine büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimizin okulları bittiğinde işletmelerde sadece birer ara eleman olmasını değil, aranan elemanlar olması için çalışıyoruz’ dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ, 2017-2018 yılında eğitim ve öğretim’e başlayan Özel Kayseri OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine başarılar dileyerek bölgeden ayrıldı.